Dizi Arşivi - yabancı dizi izle türkçe altyazılı türkçe dublaj yabancı dizi xdizi.net

Belalı ve ayak takımıdır onlar. Dışlanmış kimselerken paralı askere dönüşmüşlerdir. Vox Machina, diyarı korumaktan ziyade kolay para ve ucuz birayla ilgilenmektedir. Ancak bir kötülük krallığı tehdit edince, bu yaygaracı ekip adaleti sadece kendilerinin sağlayabileceğini idrak eder. Başlangıçta basit bir para meselesi olan şey artık Exandria'nın yeni kahramanlarının başlangıç hikayesidir.
--------
They're rowdy, they're ragtag, they're misfits turned mercenaries for hire. Vox Machina is more interested in easy money and cheap ale than actually protecting the realm. But when the kingdom is threatened by evil, this boisterous crew realizes that they are the only ones capable of restoring justice.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Ashley Johnson,Matthew Mercer,Travis Willingham,Laura Bailey,Liam O'Brien
Tür : Aksiyon, Animasyon, Fantastik, Komedi, Macera
(IMDb: 9.4)
Tim Miller ve David Fincher işbirliğinde hayata geçirilen; bilim kurgu, korku ve komedi gibi türleri bir araya getiren antoloji dizisi Love Death + Robots, 18 farklı kısa öyküden oluşuyor; savaş, ırkçılık ve insan doğası gibi konulara eğiliyor. Hikayelerin her biri geleneksek 2D ya da photo-real 3D CGI gibi farklı animasyon türleriyle ekrana taşındı ve dünyanın farklı yerlerindeki ekipler tarafından hayata geçirildi. 185 dakikalık dizi Sentient Dairy Products, Werewolf Soldiers, Robots Gone Wild, Garbage Monsters, Cyborg Bounty Hunters, Alien Spiders ve Blood-Thirsty Demons From Hell gibi hikayelerden oluşacak.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Animasyon
(IMDb: 9.3)
Follow Jeremy Clarkson as he embarks on his latest adventure, farming. The man who on several occasions claims to be allergic to manual labour takes on the most manually labour intensive job there is. What could possibly go wrong?
--------
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Jeremy Clarkson,Kaleb Cooper,Charlie Ireland
Tür : Komedi
(IMDb: 9.3)
Rick, biraz dengesiz ama yetenekli bir bilim insanıdır ve son zamanlarda ailesiyle yeniden iletişime geçmiştir. Zamanının çoğunu, küçük torunu Morty ile alternatif evrenlerde, uzayda; tehlikeli ve sıra dışı maceralar yaşayarak geçirir...
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Justin Roiland,Chris Parnell,Sarah Chalke,Spencer Grammer
Tür : Animasyon, Komedi
(IMDb: 9.3)
Experience our planet's natural beauty and examine how climate change impacts all living creatures in this ambitious documentary of spectacular scope.

--------

Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : David Attenborough,Joe Azzopardi
Tür : Belgesel
Amerikalı ünlü gökbilimci Carl Sagan'ın 1980 yılında aynı isimle sunduğu belgesel niteliğindeki uzay dizisi, bizleri evrenin en ücra noktalarından, dünyadaki fizik kanunlarının nasıl işlediğine, Güneş Sistemi'ndeki tüm gezegenlerin işleyiş şekillerini olabildiği kadar basit ve bir o kadar da eğlenceli bir şekilde, bu kez Neill de Grasse Tyson'ın anlatımıyla karşımıza çıkarıyor.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Neil deGrasse Tyson
Tür : Belgesel
(IMDb: 9.3)
Hem Baltimore cinayet ve narkotik detektifleri hem de onların hedeflerinin bakış açılarından anlatılan dizide, ulusal uyuşturucu savaşı anlatılmaktadır.
Yapım Yılı : 2002
Oyuncular : Michael Kenneth Williams,Dominic West,Isiah Whitlock Jr.,Frankie Faison,Lance Reddick
Tür : Dram, Polisiye, Suç
(IMDb: 9.2)
Krallık dediğin savaşsız olur mu? En güçlü krallığı kurup, huzuru sağlamış olsan bile bu gücü elinde nasıl koruyacaksın? Burada yanlış yapana yer yok, affetmek yok. Kuzey Krallığının hükümdarı Lord Ned Stark, uzun ve zorlu savaşlardan sonra anayurduna dönüp krallığını bütünlük içerisinde tutmayı başarmıştır.
Kral Robert Baratheon ile yıllarca omuz omuza çarpışan ve Baratheon'un kral olmasını sağlayan Ned Stark'ın tek istediği kuzey sınırlarını koruyan krallığında ailesiyle ve halkıyla yaşamaktır. Fakat suyun öte yanında kendi topraklarından ve krallığından kovulduğunu iddia eden Viserys Targaryen , kız kardeşi Daenerys'i barbar kavimlerin başı Han Drogo'ya vererek, güç birliği planları yapmaktadır. Tahtını büyük bir iştahla geri isteyen ama kraliyet oyunlarından habersiz olan Viserys'in planları Kral Baratheon'a ulaşır.
Savaş alanında büyük cengaver olan ama ülke ve aile yönetiminde aynı başarıyı tutturamayan Baratheon'un tamamen güvenebileceği ve her yanlış hamlesini arkasından toplayacak yeni bir sağ kola ihtiyacı vardır. Kuzeyin Lordu Ned Stark bu görev için seçilen tek aday isimdir. Kış yaklaşıyor... Hanedan entrikaları, kapılı kapılar ardında dönen oyunlar, birilerinin kuyusunu kazmak için düşmanın koynuna girmekten çekinmeyen kadınlar, kardeşler arası çekişmeler, dışlanmalar... Hepsi tek bir hedef için: Taht kavgası
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Emilia Clarke,Kit Harington,Lena Headey,Peter Dinklage
Tür : Aksiyon, Dram, Fantastik, Gerilim, Gizem, Macera
(IMDb: 9.2)
Dizi, Arthur Conan Doyle'un ünlü romanı Sherlock Holmes'tan uyarlanmış modern bir hali.

Bu sefer, ünlü dedektif Sherlock Holmes ve eski askeri doktor olan arkadaşı John Watson, Londra'da 21.yüzyılın suçlularını yakalamaya çalışıyor.
Yapım Yılı : 2010
Oyuncular : Benedict Cumberbatch,Martin Freeman,Rupert Graves,Mark Gatiss,Una Stubbs
Tür : Aksiyon, Dram, Gerilim, Gizem, Polisiye, Suç
(IMDb: 9.2)
Dizi New Jersey’de bir Amerikan-İtalyan mafya ailesi patronu Tony Soprano’nun meslek, suç, şiddet, aile, adalet ve dostluk kavramları arasındaki denge kurma mücadelesi üzerine kurulmuştur. Tony ve psikiyatristi Dr. Jennifer Melfi arasındaki diyaloglar, rakip ailelerle yaşanan anlaşmazlıklar ve suç dünyasında karşı karşıya kalınan zor kararlar...
Yapım Yılı : 1999
Oyuncular : Lorraine Bracco,Michael Imperioli,Tony Sirico,James Gandolfini,Edie Falco
Tür : Dram
Filtrele 1187 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori